Uwaga:

PRZERWA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

od dnia 30 października do dnia 26 listopada 2018 roku wszystkie zamówienie złożone w tym okresie będą realizowane

po 26 listopada 2018 roku.

PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu weryfikacji dostępności książki w danej wersji językowej.

Kontakt po 26 listopada 2018 roku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 032 355 06 20

 

 

 

 AiH

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna to wiodące czasopismo poradnikowo-naukowe dla asystentek, higienistek, recepcjonistek i personelu pomocniczego w gabinecie stomatologicznym, wydawane od 2005 roku. Czasopismo porusza zagadnienia z rożnych dziedzin stomatologii. Sporo miejsca poświęcamy zwłaszcza szeroko pojmowanej, acz szczegółowo opisywanej, profilaktyce, a także higienie w gabinecie – dezynfekcji, sterylizacji, epidemiologii. Radzimy jak bezpiecznie posługiwać się sprzętem i narzędziami stomatologicznymi. Prezentujemy porady z zakresu ergonomii oraz psychologii w stomatologii, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i marketingu. Informujemy o konferencjach, wystawach, sympozja, szkoleniach. 

Czasopismo jest indeksowane w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego - w 2014 roku uzyskało 3 punkty, i jest tym samym jedynym czasopismem na liście MNiSW skierowanym do tej grupy zawodowej. Czasopismo posiada także punktację Index Copernicus. Wersja elektroniczna jest wersją pierwotną. E-ISSN 2392-1854  ISSN 1895-6920 

Asystentka i Higienistka Stomatologiczna ukazuje się 4 razy w roku, w trybie kwartalnym. Cena prenumeraty rocznej wynosi 66 złotych. Za prenumeratę przysługuje 5 punktów edukacyjnych.

Wydawnictwo AS MEDIA istnieje od 2003 roku i specjalizuje się w branży stomatologicznej. W swojej ofercie posiada także czasopisma: Art of Dentistry (dawna nazwa As Stomatologii), Sztuka Implantologii, dental dialog - czasopsimo z zakresu techniki dentystycznej i protetyki oraz specjalistyczne książki, w tym światowe bestsellery.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.asmedia.com.pl 

   punktacja 2018